Gizlilik PolitikasıHazırda.com.tr tarafından sunulan hizmetlerin gizlilik politikası, her kullanıcının verilerinin ve kişisel bilgilerinin nasıl toplanacağını ve kullanılacağını göstermeyi amaçlamaktadır.

Kişisel veriler
Hazırda.com.tr  hizmetlerinden faydalanabilmek için, kullanıcıların sitemizdeki deneyimini geliştirmek için kullanılacak kişisel bilgilerin yanı sıra ürünlerin teslimatını gerçekleştirecek bilgilerin elde edilmesi için kullanılması gereken bir kayıt yapılması gerekmektedir. ve faturaların tahsil edilmesini ve düzenlenmesini etkileyen veriler. 

Kişisel bilgilerini ve verilerini güncel tutmak kullanıcıya kalmıştır. 
Kredi kartı işlemlerini gerçekleştirmek için Hazırda.com.tr, dünya çapında güvenlik standartları, sertifikalar ve ödeme aracı olarak kredi kartı kullanan şirketler için gereksinimler geliştiren bağımsız bir komite olan PCI DSS sertifikalı güvenli bir ortam kullanır. .

E-posta
Hazırda.com.tr , kullanıcının sitedeki benzersiz e-posta adresinden ve şifresinden yapıldığından sitedeki kullanıcıyı tanımlamak için kullanılır. E-posta ayrıca, verilen siparişler, kampanyaların tanıtımı, promosyonlar ve çeşitli bilgiler gibi bilgilerin gönderilmesi yoluyla Hazırda.com.tr ile müşterilerimiz arasında bir iletişim kanalı olarak kullanılır. Web sitemize kaydolarak müşteri, Hazırda.com.tr'den e-posta ve telefon numarasından bilgi almayı kabul eder. 

E-posta veya kişisel verileri üçüncü şahıslara satmıyor veya paylaşmıyoruz.

Site
Hazırda.com.tr'nin kullanımı, kayıtlı kullanıcıların ve ziyaretçilerin sitedeki aktiviteleri hakkında bazı bilgileri otomatik olarak toplar ve saklar. Bu bilgiler, Hazırda.com.tr web sitesinde ziyaret edilen sayfaları, kullanılan tarayıcıyı, erişim için kullanılan IP'yi, yapılan aramaları ve diğer bilgileri saklayabilir ve saklayabilir. 

Kullanıcının çevrimiçi hizmet tarafından Hazırda.com.tr ile yaptığı temaslar sistemde saklanacak ve bazı yetkili Hazırda.com.tr çalışanları bunlara erişebilecek.

Bilgi Güvenliği
Hazırda.com.tr'nin gizlilik politikası, kullanıcıların hiçbir bilgisinin ve bilgisinin hiçbir koşulda sağlanmamasını, yayınlanmamasını veya pazarlanmamasını sağlamak için tasarlanmıştır. 

Hazırda.com.tr'ye bildirilen kişisel veriler, bilgilerin gizliliğini korumak ve bunları uygun şekilde kullanmamak için sözleşmeye tabi olan belirli yetkili çalışanlara sınırlı erişim ile saklı bir veri tabanında saklanır.

Şifre
Ayrılmış servislere yalnızca doğru şekilde kayıtlı kullanıcılara erişmek için kişisel bir şifreleri olacaktır. Bununla beraber, diğer faaliyetlerin yanı sıra kişisel hesaplarını da satın alabilecekler. Kullanıcı tarafından seçilen bu şifre kesinlikle gizli tutulmalı ve hiçbir şekilde başkalarıyla paylaşılmamalı veya paylaşılmamalıdır.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler
Hazırda.com.tr bu Politikayı istediği zaman, önceden bildirerek veya bildirmeden değiştirebilir. Ancak, bu Politika önemli ölçüde değiştirilirse, Hazırda.com.tr değişikliği tüm kullanıcılarına sanal bir bildirim yoluyla bildirecektir.İlginizi Çekebilecek Ürünler