Teslimat Bilgisi

Teslimat Bilgileri

Çoklu Paket Gönderimi
Eğer aynı siparişiniz içinde aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

Sipariş Takibi
Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Yada 0
266 713 69 59  numaralı Müşteri Hizmetleri'mizden sorgulatabilirsiniz. 

Teslim Alma
Satın aldığınız ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden 1(Ibir) ile 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

GÖNDERİM ALANI
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme
Hazırda.com müşterilerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini ağırlıklı orantıda tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği ve Mesafeniz farketmez. Hazırda.com'dan alacağınız 2 Kg/Ds ye kadar her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli; kapıda ödemeler için 9.99 TL, kredi kartı ve havale ile ödemede 4.99 TL'dir.

Teslimat Süresi
Siparişleriniz,maksimum 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Özel dikim olan ürünlerde sipariş süresi için lütfen 0
266 713 69 59 nolu destek hattımızdan  bize ulaşabilirsiniz.

Paketleme
Özellikle kırılacak eşyalarda ihtimal dahilinde çıkabilecek problemlere karşı, siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor.

ÖZEL DİKİM ÜRÜNLER
Hazırda.com, sitede bulunan ürünler için müşterilerine provasız olarak üste dikim hizmeti sunar. Hizmet kalitemizi yüksek düzeyde tutarken, müşterilerimize daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunabilmemiz adına, satışı gerçekleşmiş ürünlerin iadesi ve tadilatı için aşağıdaki kriterler belirleyici olacaktır.

1-Sitemizden satın aldığınız her ürün, eğer dikişinde bir sorun varsa ya da sizin tarafınızdan verilen ölçülere göre dikilmemişse, 
Hazırda.com tarafından koşulsuz olarak iade alınır. Aynı şekilde, kumaşta ya da giyside defo tespit edilmesi halinde de, yani müşteriye kusurlu ürün gönderilmiş ise yine Hazırda.com satın almış olduğunuz ürünü iade almaktadır. Unutulmamalıdır ki; müşterilerimizden kendi vücut ölçüleri istenmektedir. Bu nedenle giysilerin bitmiş halinin ölçüsü giysinin modeline ve kalıbına göre, verilen ölçülerden farklı olacaktır.

2- Ürünün dikiş ya da ölçülerinde bir hata yoksa, abiye kategorimizde yer alan ürünlerin ve deri ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
3-İade işleminin gerçekleştirilmesi için müşterilerimizin öncelikle info@hazırda.com mail adresimize bildirimde bulunmalıdır. Daha sonra sistemde bulunan iade formunu doldurmaları gerekmektedir. Ardından ürünü kullanılmamış olarak, orijinal paketi içerisinde tarafımıza göndermelidirler.

4-Ürünün kullanılmış, zarar görmüş, üzerinde tadilat yapılmış olması vb. gibi durumlarda, 
Hazırda.com, müşterilerimize para iadesi yapmayacaktır. Ürünün kullanılmış, zarar görmüş, üzerinde tadilat yapılmış olması vb. gibi durumlarda, Hazırda.com, müşterilerimize ücret iadesi yapmayacaktır. Ürünün kullanılmış, zarar görmüş, tadilat yapılmış olup olmadığına karar verme hakkı Hazırda.com' a aittir. Ekibimiz bu gibi durumlarda gönderiye ait tespit tutanağı doldurur ve iade kullanım hakkı ihlalini belgeler.

5-
Hazırda.com müşteri ilişkilerine değer verir. Bu sebeple, dikiş veya ölçüden kaynaklanan bir hata bulunmadığı durumlarda da müşterilerine yardım etmeyi amaçlar. Bu yardımlar; kol ya da giysi boyu kısaltma, daraltma veya duruma göre belirlenecek olup, ürüne ekleme yapmayı gerektirmeyecek şekildedir.

6- 
Hazırda.com, dikiş veya ölçü hatası olmadığı zamanlarda, müşterilerine sunduğu bu hizmetten her sipariş başına bir defaya mahsus faydalanılabilir. Tekrar tekrar tadilat istenmesi veya durumun suistimal edilmesi söz konusu olduğunda, Hazırda.com müşteriye yardım etmeyi reddedebilir veya müşteriden ek ücret talep edebilir.

7- 
Hazırda.com, dikiş veya ölçü hatası olmadığı zamanlarda, Hazırda.com'dan talep edilecek ürün genişletme, kol ilave etme, yaka kapatma, boy uzatma gibi ürüne ekleme yapılmasını gerektiren isteklerde, yapılacak değişikliğe bağlı olarak müşterilerimizden ürün tutarının %10 - %50 oranında değişecek ekstra tutar talep edilebilir.
İade edeceğiniz ürünle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa sitemizdeki İade İşlemleri bölümünü inceleyebilir ya da 0
266 713 69 59 nolu destek hattımızdan  bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Eika Golden Dream Silindir Mum - Turuncu
Eika Golden Dream Silindir Mum - Sarı
Eika Golden Dream Silindir Mum - Bordo
Eika Feliz Navidad Silindir Mum - Bordo
Eika Magic Christmas Silindir Mum - Bej
Eika Magic Christmas Silindir Mum - Sarı
Eika Magic Christmas Silindir Mum - Terakota
Eika Golden Dream Silindir Mum - Kırmızı