Sunucu Aksesuarı


10Gb iSCSI16Gb FC Universal SFP Module
16GB 2Rx8 1.2V 2666 MHz UDIMM
1Gb 4-port RJ45 LOM

1Gb 4-port RJ45 LOM

485,04 ₺

1Gb 4-port RJ45 LOM

1Gb 4-port RJ45 LOM

1.964,41 ₺

2.5 300GB SAS 512n HDD

2.5 300GB SAS 512n HDD

1.430,87 ₺

2.5
32GB TruDDR4 2933MHz (2Rx4 1.2V) RDIMM
CA 10Gb 2-port Base-T LOM
CA I350-T2 PCIe 1Gb 2-Port RJ45
CD External USB DVD-RW
Fujitsu Primergy HD SAS 12G 600GB 10K 512n HOT PLUG
HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter
HP Ethernet 1Gb 4-port 366FLR Adapter
HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit
HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit
HPE 1TB 6G SATA 7.2K 3.5in NHP ETY HDD
HPE 1TB SATA 7.2K LFF RW HDD
HPE 2.4TB SAS 12G 10K SFF SC 512e DS HDD
HPE 2TB SAS 7.2K LFF SC DS HDD
HPE 300GB SAS 10K SFF SC DS HDD
HPE 32GB 2Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit
HPE 480GB SATA RI SFF SC MV SSD
HPE 600GB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.
HPE 600GB SAS 15K SFF SC DS HDD
HPE 8GB 1Rx8 PC4-2666V-E STND Kit
HPE 960GB SATA RI SFF SC MV SSD
HPE DL380 Gen10 Xeon-G 5218 Kit
HPE DL380 Gen10 Xeon-S 4210 Kit
HPE MSA 960GB SAS RI SFF SSD
HPE Smart Array P816i-a SR Gen10 Ctrlr
HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA
Intel X550-T2 2x Port 10GBase-T Adapter
Intel Xeon-G 5218R Kit for DL380 Gen10
Intel Xeon-S 4214R Kit for DL380 Gen10
Lenovo 2.5 PM883 240GB EN SATA SSD
LENOVO 2.5 PM883 960GB EN SATA SSDTHINKSYSTEM
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Lenovo Storage 1.2TB 10K 2.5
MECH SFP+ TRANSCEİVER
PS 750W(230/115V) Platinum HS PSU
QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Single-port HBA
QLogic 16Gb FC Dual-port HBA
SR530/SR570/SR630 x8/x16 PCIe LP+LP Riser 1 Kit
SR590 FAN Option Kit
SR650 FAN Option Kit
ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM
ThinkSystem 2.4TB 10K 12Gb SAS 2.5 Hot
ThinkSystem 430-8e SAS/SATA HBA
Gösterilen: 1 ile 63 arası, toplam: 63 (1 Sayfa)

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Eika Magic Christmas Silindir Mum - Bej
Eika Golden Dream Silindir Mum - Sarı
Eika Magic Christmas Silindir Mum - Terakota
Eika Feliz Navidad Silindir Mum - Bordo
Eika Golden Dream Silindir Mum - Turuncu
Eika Golden Dream Silindir Mum - Kırmızı
Eika Magic Christmas Silindir Mum - Sarı
Eika Golden Dream Silindir Mum - Bordo